Polityka prywatności

 

  • Właścicielem sklepu www.eurotextylia.pl jest: Tomasz Hyra prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU TOM-EX Tomasz Hyra zamieszkały/siedziba firmy: ul. Wręczycka 90, Bieżeń 42-133 Węglowice
  • Ochrona prywatności jest dla nas istotnym zagadnieniem, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z serwisu www.eurotextylia.pl  W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza naszą stronę internetową.
  • Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje. 
  • Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.eurotextylia.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).
  • Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl