Program Lojalnościowy

1. Program lojalnościowy "5-10-15" przeznaczony dla klientów sklepu internetowego eurotextylia.pl i polega na sprzedaży premiowej w ramach, której klientom przyznawane są punkty za zakupione towary.

2. Organizatorem Programu Lojalnościowego "5-10-15" jest PHU TOM-EX Tomasz Hyra z siedzibą w: Biezeń, 42-133 Węglowice ul. Wręczycka 90

3. Warunkiem wystarczającym do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym "5-10-15" jest rejestracja i dokonanie zakupów w sklepie internetowym eurotextylia.pl.

4. Uczestnik Programu Lojalnościowego "5-10-15" otrzymuje 5 pkt. za każdą wydaną złotówkę w sklepie internetowym. Punkty naliczane są od zaokrąglonej do najbliższej wartości całkowitej towarów pomniejszonej o ewentualne rabaty. Punkty raz zdobyte zostają przypisane klientowi na stałe.

5. Punkty można też zdobywać za inne czynności, np. recenzowanie produktów (dodaj opinie o produkcie). O przyznaniu punktów za określoną czynność klient jest informowany przez aplikację sklepu internetowego w panelu użytkownika.

6. Organizator może zwiększyć lub zmniejszyć ilość punktów otrzymywaną za zakup określonych produktów.

7. Punkty uzyskane w Programie Lojalnościowym "Zbieraj punkty rabat 5-10-15" nie podlegają wymianie na gotówką ani na inne produkty z oferty sklepu. Przyznane punkty wymieniane są na rabat do zamówienia wg przelicznika:
2500 pkt = 5 % rabatu
25000 pkt = 10% rabatu
50000 pkt = 15% rabatu

8. Punkty za bieżące zakupy zostają przypisane do konta klienta w momencie gdy status zamówienia zmieni się na: "przesyłka wysłana". W przypadku zwrotu towaru przypisane punkty są automatycznie kasowane (tylko punkty za zwracany towar)

9. Uczestnik Programu Lojalnościowego może sprawdzić aktualnie zgromadzoną ilość punktów logując się na stronie https://eurotextylia.pl w zakładce "Moje zamówienia".

10. Klient jest informowany o przyznanym rabacie w momencie składania zamówienia w zakładce koszyk, linijka: Rabat ...% - punkty w programie lojalnościowym.

10. Użytkownik ma wszelkie prawa wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych (m.in. podgląd/edycja/usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych). Szczegółowo jest to opisane w regulaminie sklepu stanowiącym integralną cześć niniejszych zasad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl